Results 1 to 10 of 10

Thread: Μεγαλο Δωριφορικο Πιατο?

  1. #1
    sunny1000 Guest

    Default Μεγαλο Δωριφορικο Πιατο?

    Δηλαδή φιλε μου Κωστα να βρω κανενα που δεν το χρησιμοποιει η δεν το χρειαζεται και να το αγορασω με καλη τιμη γιατι δεν σου κρύβω συνέχεια βλέπω τέτοια στη γειτονια μου αλλα δεν τα χρησιμοποιει κανενας πια.Ξερεις γιατι , επειδη ολα τα καναλια τα φυγανε απο εκει το c band και τα κανανε με συνδρομη.Ενας γειτονας εχει ενα μεγαλο 10 ποδια που ειναι με μαυρο δυχτι απο πίσω .Τι νομιζεις καλο ειναι.Αν ειναι καλο λεω να το αγορασω αν δεχτει να μου το πουλησει σε καλη τιμη και απο εκει και περα αν θελει λιγο φτιαξιμο παντα με την δικια σου βοηθεια να το φτιαξω λιγακι.Πες μου την γνωμη σου για ολα αυτα.

    Επισης Κωστα τι νομιζεις αξιζει τον κοπο να επενδυσω στο μεγαλο πιατο ή θα τα κοψουν την αλλη μερα.Βεβαια αυτο το λεω ειρωνικα και σε ρωτω εσενα διοτι ξέρω οτι εχεις καλη εμπειρια πανω στο μεγαλο πιατο και η αποψη σου μετραει για μενα .Αν εχειςσ την καλοσυνη πες μου τι νομιζεις .
    Ευτυχως σου γραφω απο το κομπιουτερ του φιλου μου που εχει κολλησει ελληνικα γραμματα και επιτελους καταφερνω και γραφω στα ελληνικα.
    Ευχαριστω προκαταβολικα για τη βοηθεια και ελπιζω να μπορεσεις να το δαβασεις αυτο το μηνυμα και να ακουσω την αποψη σου σε αυτα που εχω πει πιο πάνω.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    6,905
    Satfix Buxs
    1,847
    Thanks
    841
    Thanked 2,462x in 1,065 Posts

    Default

    Αυτό φαίνεται ελληνική για μένα.:d

  3. #3
    sunny1000 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by StanW View Post
    Αυτό φαίνεται ελληνική για μένα.:d
    Γεια σου φίλε ,

    τι κάνεις .Δεν ήξερα ότι είσαι Ελληνας.Πάλι καλα μολις γνωρισα ακομη ενα πατριωτη σε αυτο το site.
    Οπως και να ειναι το πραγμα γνωριζεισ την απαντηση για το τι εγραψα στο πρωτο μηνυμα διοτι απο οτι βλεπω ο Κωστας ειναι απασχολημενοσ τωρα τελευταια.

  4. #4
    mike1840 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by StanW View Post
    Αυτό φαίνεται ελληνική για μένα.:d
    kali metatropi

  5. #5
    mike1840 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sunny1000 View Post
    Γεια σου φίλε ,

    τι κάνεις .Δεν ήξερα ότι είσαι Ελληνας.Πάλι καλα μολις γνωρισα ακομη ενα πατριωτη σε αυτο το site.
    Οπως και να ειναι το πραγμα γνωριζεισ την απαντηση για το τι εγραψα στο πρωτο μηνυμα διοτι απο οτι βλεπω ο Κωστας ειναι απασχολημενοσ τωρα τελευταια.
    apo oti blepo den einai ellinas

  6. #6
    sunny1000 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mike1840 View Post
    apo oti blepo den einai ellinas
    Γεια σου φίλε.

  7. #7
    mike1840 Guest

    Default

    kalispera

  8. #8
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    22,807
    Satfix Buxs
    2,206,751
    Thanks
    36,977
    Thanked 26,256x in 7,929 Posts
    Items GreeceCanada

    Default

    O filos mou o Stan einai Polonos.

    Ok Sunny, the Greek channels I catch are fta. There are changes on fta but all those channels have been free for years now. Aside from the Greek chaneels, on c band you will find hundreds of free channels for you and your kids to watch. And if you get an hd stb, most live sporting events in 720i and 1080i as well. I think your neighbours dish will do just fine. Check the motor out to see if it still moves the disn. An lnbf would also be advisable.
    If you do go this way, I and many of our members who have buds will be here for support.







  9. #9
    sunny1000 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by costactc View Post
    O filos mou o Stan einai Polonos.

    Ok Sunny, the Greek channels I catch are fta. There are changes on fta but all those channels have been free for years now. Aside from the Greek chaneels, on c band you will find hundreds of free channels for you and your kids to watch. And if you get an hd stb, most live sporting events in 720i and 1080i as well. I think your neighbours dish will do just fine. Check the motor out to see if it still moves the disn. An lnbf would also be advisable.
    If you do go this way, I and many of our members who have buds will be here for support.
    Mpavo stan and thank you costa.

  10. #10
    mike1840 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by costactc View Post
    O filos mou o Stan einai Polonos.
    O filos sou o Stan einai cool!! ton parakolou8ousa ex8es to dradi se ena 8ema apo to nf... ir8e edw enas tenekes apo to dc kai ekane to mangaki sto telos efage ena shout apo to stan kai efige san bregmenos gatos

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •