PDA

View Full Version : Otv



lme
11-09-2010, 02:50 AM
Vede cineva oglinda TV sau.....s-a spart ?

henric
11-09-2010, 01:05 PM
Vede cineva oglinda TV sau.....s-a spart ?

S-a spart cam de doua -trei saptamini,daca te uiti mai atent in gid vei vedea ca a aparut semnul de $$$$$.:yes:O zi Placuta.

marko64
11-10-2010, 11:10 PM
S-a spart cam de doua -trei saptamini,daca te uiti mai atent in gid vei vedea ca a aparut semnul de $$$$$.:yes:O zi Placuta.

Despre site-ul private la sonicview, are cineva ceva informatii?? Cit costa? cum se pot contacta?

henric
11-11-2010, 01:09 AM
Despre site-ul private la sonicview, are cineva ceva informatii?? Cit costa? cum se pot contacta?

Si eu sint interesat ,am SV8000-New link,am ars doua I haburi cu ultimul Bin si pina la urma iam dat de cap cu un nou New Link.A mers foarte bine pe public server,doua trei zile si pe urma Down ...Am citit pe NFPS paid server dar nu ma inteles cum se plateste ,unde si cit costa ...Mai citesc si poate ma hotarasc ,lumea e in general multumita de serviciu dat.:bump:

lme
11-13-2010, 03:50 AM
Mergi la iksprivateserver(dot)com.

henric
11-13-2010, 11:54 PM
Mergi la iksprivateserver(dot)com.

Am rezolvat,si deocamdata merge bine,voi vedea pentru cit timp....:bump:

lme
11-14-2010, 02:42 AM
Cum? iksprivete... sau cu altcineva?
Nu am folosit niciodata private.

henric
11-14-2010, 06:15 AM
Cum? iksprivete... sau cu altcineva?
Nu am folosit niciodata private.
Da cu iei ,ai toate inf. pe situl lor si totul a mers repede si bine.Am primit info.dupa citeva ore dupa ce am facut "donatia"si mi-a trebuit 2,3 minute pentru a le intra in SV.Sa cuplat imediat si e stabil deocamdata......:innocent:

lme
11-15-2010, 02:34 AM
Merci de informatie.
cum se plateste ?
weatern sau cu card.

henric
11-15-2010, 07:04 AM
Merci de informatie.
cum se plateste ?
weatern sau cu card.

eu am platit prin Western Union,Ai info tot pe pagina lor ,cliceaza pe Western si ai toate detalile acolo,nume ,adersa etc.....Acum mai alta varianta daca vrei ,dute in sectis IKS private server discutie -pe prima pagina a forumului,si roagal pe "The Wufman " modelatorul sa te PM cu info. pentru a plati pri Pay Pal .O poti face de acasa pri Pay Pal si te indrumeaza tot el la cineva care e autorizat sa trimita coduri pri imeil.Am un prieten care a mers asa si a fost OK.:yes: