PDA

View Full Version : iks working well????????????????



gigibecali
11-21-2010, 05:51 AM
are cineva iks-ul up and running ? tocmai lam comandat si am vazut ca e down now. sper sa mearga cum era pe n2 before cel putin.:yeaah:

henric
11-21-2010, 12:40 PM
are cineva iks-ul up and running ? tocmai lam comandat si am vazut ca e down now. sper sa mearga cum era pe n2 before cel putin.:yeaah:

Ce cutie ai...(marca).:bump:

lme
11-21-2010, 05:18 PM
Nano2 este up. Urmaresc Mancester City pe 149.
Am vazut si posturi despre NF cu ceva canale up.
Ceva se misca si la NF, deci sint sperante si de acolo!

gigibecali
11-23-2010, 06:59 PM
Ce cutie ai...(marca).:bump: viewsat ultra tnx

ft@t@lk™
11-23-2010, 07:11 PM
viewsat ultra functioneaza pe nagra3 numai cu weather forecaster; la moment merge; uita-te aici pentru sa vezi daca merge sau nu (ultima pagina e cea mai curenta)

http://satfix.net/showthread.php?t=36042

henric
11-24-2010, 01:15 AM
viewsat ultra tnx

Sint mai multe modele UP cu IKS,Satzen300-500,Public server-PS,SV(toate modelele)UP pe PS.Eu am SV 8000-NewLink si de cind am trecut pe PS sint multumit,este foarte decent..:yes:

bcitbmet
01-10-2011, 03:47 AM
Care este diferenta intre "NewLink" si "Ihub"?scuze de intrebare daca este stupida dar sunt nou in domeniu.

bcitbmet
01-10-2011, 03:48 AM
Care este diferenta intre "NewLink" si "Ihub"?scuze de intrebare daca este stupida dar sunt nou in domeniu.

henric
01-12-2011, 01:07 AM
Care este diferenta intre "NewLink" si "Ihub"?scuze de intrebare daca este stupida dar sunt nou in domeniu.

Nu e nici o diferenta....Ihub-prima generatie(a fost cum a fost..)tine de trecut,fara nici un suport pt.Public S...
NewLink-a doua generatie ar fi trebuit sa fie mai performanta dar nici o diferenta fata de Ihub...,NewLink fara suport pt.Public S...
Multa lume le folosesc totusi pe amindoua pt.Praivat S cu rezultate foarte bune,nu se stie pt. cit timp....
SVLan-a treia generatie ???-e disponibila pt.$$?? cu un suport de doi ani ???,cine poate crede,cine poate garanta...pentru Public S.Nu stiu cit de stabil e pe Praivat S...
Primele doua variante au probleme majore cu CCE,dar sint stabile cu programe mai vechi......Multumesc .:noidea: