PDA

View Full Version : Nutzu...



henric
12-28-2010, 01:18 PM
Aveam o intrebare?? Ce ai facut pina la urma cu B**L,esti multumit sau nu....
Si eu am luat deocamdata numai pt.o luna dar numai D**H,mai mult pentru HD,dar nu am reusit inca sa inregistrez nici macar un film.Canalele HD se frizeaza continu....Ma intreb daca a fost sau va fi mai stabil.Canalele SD sint OK .B**L il am deja de ceva timp (platesc) dar impatr factura cu 6 prieteni....:noidea:

nutzu
12-31-2010, 03:46 PM
Aveam o intrebare?? Ce ai facut pina la urma cu B**L,esti multumit sau nu....
Si eu am luat deocamdata numai pt.o luna dar numai D**H,mai mult pentru HD,dar nu am reusit inca sa inregistrez nici macar un film.Canalele HD se frizeaza continu....Ma intreb daca a fost sau va fi mai stabil.Canalele SD sint OK .B**L il am deja de ceva timp (platesc) dar impatr factura cu 6 prieteni....:noidea:b*vul e ok dar nu am u receiver sa fie stabil am un conaxsat nano2 care l-am coversat in ilink ir 210 ca sa imi accepte 2 conectii dar imi da probleme cind intru pe B*v imi frizue la fiecare minut ma uita acum dupa un ilinkHD casa vad si eu toate HD-urile,mi-a zis DOCKTORIKS ca inca lucreaza sa adauge multe canale de aceaia ai probleme si se intrerupe,anyway sint multumit cu serverul:thumbsup:

henric
12-31-2010, 05:31 PM
b*vul e ok dar nu am u receiver sa fie stabil am un conaxsat nano2 care l-am coversat in ilink ir 210 ca sa imi accepte 2 conectii dar imi da probleme cind intru pe B*v imi frizue la fiecare minut ma uita acum dupa un ilinkHD casa vad si eu toate HD-urile,mi-a zis DOCKTORIKS ca inca lucreaza sa adauge multe canale de aceaia ai probleme si se intrerupe,anyway sint multumit cu serverul:thumbsup:

Sint cu ilink 9500hd cu iei,foarte multe canale hd deschise dar cum am mai spus se frizeaza foarte des vei vedea ca sint mai stabile pe public servar.....
Poate pe viitor vor deveni mai stabile.Vom vedea la anu.
La multi ani si toate cele bune pentru 2011....:yes:

nutzu
01-01-2011, 02:06 PM
Sint cu ilink 9500hd cu iei,foarte multe canale hd deschise dar cum am mai spus se frizeaza foarte des vei vedea ca sint mai stabile pe public servar.....
Poate pe viitor vor deveni mai stabile.Vom vedea la anu.
La multi ani si toate cele bune pentru 2011....:yes:o sa te tin la curent pe viiitor daca imi iau si eu un link hd.