PDA

View Full Version : Najlepszy receiver HD



Salty
01-21-2012, 03:41 AM
Witam,

Czy ktos moze poradzic dobry receiver HD. Chcialbym zostac z Dreambox, ale raczej orginalnym nie podrobka.


dzieki.

Salty

kalafior
01-21-2012, 04:04 AM
Jesli chcesz zostac przy dreambox to musisz sie przygotowac na wydatek 700$

Salty
01-21-2012, 04:10 AM
to sporo! nie ma czegos tanszego?

a sa inne receivery HD ktore chodza teraz?

frycek
01-21-2012, 01:25 PM
to sporo! nie ma czegos tanszego?

a sa inne receivery HD ktore chodza teraz?

snicview 8000 hd $ 300 i taniej

Salty
01-21-2012, 02:10 PM
ok. dzieki. ale myslisz ze Sonicview bedzie chodzil na dluzsza mete? ile juz Ci chodzi?
trzeba go zamowic przez mail order czy sa sklepy ktore polecasz?

kalafior
01-21-2012, 02:18 PM
ok. dzieki. ale myslisz ze Sonicview bedzie chodzil na dluzsza mete? ile juz Ci chodzi?
trzeba go zamowic przez mail order czy sa sklepy ktore polecasz?Juz go nie produkuja

Salty
01-21-2012, 06:23 PM
a sa jakies inne opcje jesli chodzi o HD receivery?? w dostepnej cenie tzn.

ludek
01-21-2012, 11:44 PM
Limesat ok $300

kalafior
01-22-2012, 06:13 AM
This is aed just on this polish subsection:
Openbox
MFG Part #: OPENBOX-S10-HD
Availability: In Stock
Est. Ship: Within 24 Hrs
Regular Price: $199.99
Our Price: $129.00
INSTANT REBATE: -$20.00
SALE PRICE: $109.00Cena moze i dobra .Szkoda tylko ze nie mozna na mim odbierac hd z dn/bev

Salty
01-22-2012, 03:27 PM
jakie masz doswiadczenia z Limesatem? czy odbiera Bev i DN? jakos obrazu, EPG itd?

ludek
01-23-2012, 11:00 PM
jakie masz doswiadczenia z Limesatem? czy odbiera Bev i DN? jakos obrazu, EPG itd?

Doswiadczenia z limesatem nie mam .Tylko czytalem inne posty i jest o nim dobra opinia

lacoster7
01-25-2012, 01:07 PM
Cena moze i dobra .Szkoda tylko ze nie mozna na mim odbierac hd z dn/bev
Nie wiem dlaczego nie, tu na tej polskiej subsekcji pokazalo sie to ogloszenie, i specications mowia ze mozna.

Nie mialem takiej box, wiec nie wiem.
Ale jesli nie mozna, to wyjasnij dlaczego nie mozna

kalafior
01-25-2012, 09:05 PM
Nie wiem dlaczego nie, tu na tej polskiej subsekcji pokazalo sie to ogloszenie, i specications mowia ze mozna.

Nie mialem takiej box, wiec nie wiem.
Ale jesli nie mozna, to wyjasnij dlaczego nie mozna
A to z takiej prostej przyczyny ze zadna skrzynka nie ma orginalnego tunera ktory mogl by odbierac turbo .Niestety nie ma zadnego takiego na rynku zeby pasowal do openbox.Jest szansa ze skywalker by przypasowal ale to musial by sie tym genpix zajac a prawdopodobnie nie ma na to ochoty.I bylby to jeszcze dodatkowy koszt 200$ do skrzynki

lacoster7
01-26-2012, 03:59 AM
Czyli s10 to jest HD box ktora odbiera hd channels in Qpsk4.

Qpsk8 jest prawnie zastrzezone tylko dla dish, pierdolony Charlie znowu nielegalnie prubuje zdominowac rynek.

No dobrze, ale Bev nadaje hd channels w jakim systemie ?????
Qpsk8 czy Qpsk4 ??????

Ale mysle ze ta box moze odbierac hd innych providerow, ktorzy nadaja w Qpsk4, poniewaz Qpsk8 jest zastrzezone tylko dla dish.

Np te channels dla caraibow , mysle ze podalem gdzies to, sa na 125 west sat, prawdopodobnie dostepne dla south states around mexikanskiej zatoki, o ile pamietam dostepne nawet dla south indiana.
Myslalem kiedys ze skieruje wieksza dish na ten sat, channels sa w N2 stream i w Qpsk4.
Gdzies okolo 250 channels, ktos kto ma duza obrotowa dish, moglby poszukac.

kalafior
01-26-2012, 04:28 AM
Czyli s10 to jest HD box ktora odbiera hd channels in Qpsk4.

Qpsk8 jest prawnie zastrzezone tylko dla dish, pierdolony Charlie znowu nielegalnie prubuje zdominowac rynek.

No dobrze, ale Bev nadaje hd channels w jakim systemie ?????
Qpsk8 czy Qpsk4 ??????

Ale mysle ze ta box moze odbierac hd innych providerow, ktorzy nadaja w Qpsk4, poniewaz Qpsk8 jest zastrzezone tylko dla dish.

Np te channels dla caraibow , mysle ze podalem gdzies to, sa na 125 west sat, prawdopodobnie dostepne dla south states around mexikanskiej zatoki, o ile pamietam dostepne nawet dla south indiana.
Myslalem kiedys ze skieruje wieksza dish na ten sat, channels sa w N2 stream i w Qpsk4.
Gdzies okolo 250 channels, ktos kto ma duza obrotowa dish, moglby poszukac.Bev i dn uzywaja to samo

BTW .Gratulacje


12949

klama
03-16-2012, 12:37 PM
Nie testowalem tej maszynki ale slyszalem b.dobre opinie..cena rowniez atrakcyjna.

hxxp://toronto.kijiji.ca/c-buy-and-sell-electronics-Dreamlink-HD-FTA-Satellite-PVR-receivers-240-PS-15-W0QQAdIdZ363057305

Satadam
03-19-2012, 09:29 PM
Czyli s10 to jest HD box ktora odbiera hd channels in Qpsk4.

Qpsk8 jest prawnie zastrzezone tylko dla dish, pierdolony Charlie znowu nielegalnie prubuje zdominowac rynek.

No dobrze, ale Bev nadaje hd channels w jakim systemie ?????
Qpsk8 czy Qpsk4 ??????

Ale mysle ze ta box moze odbierac hd innych providerow, ktorzy nadaja w Qpsk4, poniewaz Qpsk8 jest zastrzezone tylko dla dish.

Np te channels dla caraibow , mysle ze podalem gdzies to, sa na 125 west sat, prawdopodobnie dostepne dla south states around mexikanskiej zatoki, o ile pamietam dostepne nawet dla south indiana.
Myslalem kiedys ze skieruje wieksza dish na ten sat, channels sa w N2 stream i w Qpsk4.
Gdzies okolo 250 channels, ktos kto ma duza obrotowa dish, moglby poszukac.

Chyba cos tu pomieszales z tym Qpsk - widze ze chyba niemasz pojecia co piszesz .
Bazowy system to jest MPEG2 a receivers HD posiadaja MPEG4

Bazowy system przekazu jest w Qpsk FEC dla kanalow SD oraz Turbo8Psk FEC dla kanalow HD

Niewprowadzaj ludzi w blad jesli niznasz podstaw ..... panie Docencie Teoretyku . hehe.....

Satadam
03-19-2012, 09:33 PM
A faktem jest ze Dreambox jest najlepszy pod wzgleden jakosci tunera SD i HD ale nie jest dla kazdego
Z dwoch wzgledow nie jest latwy do programowania i ustawienia dla laika , i jest drogi plus na North America wymaga zewnetrznego Tunera Genpix SkyWalker 1 do odbioru Turbo-8Psk Fec .

Modele DM500HD , 800HD , 800 SE HD , 7020 HD , 8000 HD

jery1234
03-24-2012, 11:22 AM
w mojej opinji limesat hd airjest najlepszy jesli chodzi o jakosc obrazu to nie ma lepszego jest miejsce na 8 serverow i super szybka zmiana kanalow mam ilinka 9500hd i ls air wiec mam jakiekolwiek porownanie, drimlinki maja problemy z oprogramowaniem ,polecam ls air

ludek
03-24-2012, 03:59 PM
Chyba nie widziales obrazy z dreamboxa skoro twierdzisz ze limesat jest najlepszy.No ale masz porownanie tylko do ilinka to wszystko wyjasnia