Results 1 to 8 of 8

Thread: DN

  1. #1
    yz4iz Guest

    Default DN

    Pozdrav,
    Dali neko zna dali je DN up, nisam bio godinu dana, pa sam malo van dogadjanja. Ako jeste sta treba da uradim da bi dobio nazad DN?
    Hvala.

  2. #2
    audi2005 Guest

    Default

    Jeste ali moras da platis privatni server (nije skup) a i bitno je koji stb imas.
    Quote Originally Posted by yz4iz View Post
    Pozdrav,
    Dali neko zna dali je DN up, nisam bio godinu dana, pa sam malo van dogadjanja. Ako jeste sta treba da uradim da bi dobio nazad DN?
    Hvala.

  3. #3
    yz4iz Guest

    Default

    Pozdrav audi hvala za brz odgovor imam NANO premium

  4. #4
    audi2005 Guest

    Default

    Ok, treba samo da posaljes PM Nokia ili Wfman na NFPS (pod paid IKS servers)i oni ce ti dati cijenu i kako da platis.Ja imam paypal account i placam preko njega.Dobices "donation number" tako oni zovu code , port i server IP adresu a onda te informacije moras da ubacis u receiver pod SERVER.Receiver mora da bude spojen na Rauter preko ethernet cabla i to je to.Code ces da dobijes relativno brzo. Sretno

  5. #5
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    10
    Satfix Buxs
    149
    Thanks
    0
    Thanked 2x in 2 Posts

    Default

    Pozdrav Audi2005
    Dali jos uvjek ovo gore navedeno vrijedi?
    Nisam jos nista pokusao od ovoga sto si naveo?
    Hvala.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7
    Satfix Buxs
    178
    Thanks
    5
    Thanked 18x in 2 Posts

    Default

    Vredi care sve sta je audi2005 napisao,tako bare citam po forumima,ali budi pazljiv nevjeruj nikom previse.
    Last edited by pumparica; 12-04-2013 at 03:01 PM.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Satfix Buxs
    35
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by pumparica View Post
    Vredi care sve sta je audi2005 napisao, i dalje je na isti sistem
    Ha...??.?...
    Kontaš li ti šta si napiso. Wufshie*t je pod sudskim nalogom i ceka glavno sudjenje zbog kojeg će u ćuzu. I ko je god kupio od njeg donation. Dobio je od dish networka pismence da ce biti tuzen na civilnom sudu. Do sada ih je oko 50- ak bilo na sudu i izgubili slucaj to je samo od wufmena. Ako je ovaj audi kupovo kodove prejo paypala vijerujem da je dish kuca na njegova vrata

  8. #8
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Satfix Buxs
    35
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 1 Post

    Default

    Ne zajebajite se sa iks. Koga su god uhvatlli. 5000$ kazne ili 10000$ ako te odvuku na sud mnogi su platili ovu cijenu pogldajte gore pod court documents threadom

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •