Results 1 to 3 of 3

Thread: Czy cos jeszcze dziala ?

  1. #1
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ontario
    Posts
    5
    Satfix Buxs
    178
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Czy cos jeszcze dziala ?

    Po zamieszaniu w sierpniu, polskie kanaly pojawily sie znowu, ale teraz od 3 tygodni ciemno na rybce.
    Nie wyglada to obiecujaca. Szukam innych serwerow, ale jak do tej pory tez kiszka...
    Czy jest jeszcze jakis serwer z polskimi kanalami ?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    in da kitchen
    Posts
    15,948
    Satfix Buxs
    212,148
    Thanks
    10,980
    Thanked 43,695x in 9,967 Posts
    Items Immunity to TheftPizzaFriesBeefSoccerMexicoCanadaWhiskey
Gift received at 03-28-2014, 12:29 AM from hedley
Message: for your 1st 1K..enjoy

    Default

    Nie jestem polskim , ale mam zamiar spróbować pomóc,jakim serwerze masz teraz ?






  3. #3
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    153
    Satfix Buxs
    1,433
    Thanks
    40
    Thanked 72x in 38 Posts

    Default

    Mialem logins na iks66, ten sam jak ntfp, na tym samy serverze, ale od przeszlo 3 tygodni 118.7 siadlo kompletnie. Wszyscy przerzucaja sie na to kurewskie iptv.

    Mam tylko SD receivers, i ogladam polskie channels only. Probowalem na weeb.tv, ale paskudnie chodzi na win xp.
    Byc moze dziala lepiej na kodi, ale kodi mozna zainstalowac na win 7 i wyzej, na win xp nie dziala.
    I od wczoraj nie ma tvn24. Probowalem yoy.tv, podobne do weeb.tv, wiecej channels, ale na winxp jakos za friko nie dziala. Ceny sa takie same/podobne do weeb.tv, ale nie wiem jak zaplacic za 3 dni, zeby zaprobowac.

    Znalazlem linuks z kodi, sciagnalem i sprubuje na jakims starym junke comp zainstalowac, to jest gotowiec, linuks with kodi razem.

    Manka cos pisal, ze kodi ma duzo free programs/channels, ale ja jeszcze nie probowalem tego zasranego kodi. Mialem xbmc zainstalowane na win xp, ale nie wiedzialem jak uzywac ten jebany kodi i sformatowalem hard drive.
    Jest duzo instrukcji jak zainstalowac addon for weeb.tv na kodi, na your tube innych sites, no jest troche czytania, a ja szukam jakiegos gotowca, bo szkoda czasu i zycia na te zasrane ustrojstwa.

    Tak ze w koncu, jesli to jebane kodi nie da mi polskich, to bede musial znalezc polskie w unscrambled form, wiem ze sa, ale to duzo pracy i wymaga uzycia tego kurewskiego programu ChannelMaster. jest to najbardziej buggy program, jaki kiedykolwiek uzywalem. Zostal zrobiony przez jakichs idiotow, a ja mam straszna alergie do idiotyzmu, dlatego tak ciezko mi sie za to zabrac

    jesli znajde to zrobie post na forumdetroit.com, zalogowalem sie tam pod lacoster7.Wydaje mi sie dosc bezpieczne.
    Jest to Polskie forum, zobacze, czy da sie tam stworzyc sekcje dla modem i kart hacks

    Wypadaloby na swieta miec jakies polskie kanaly, przynajmniej te najwazniejsze.

    jesli masz win wyzsze niz winxp to sprubuj to yoy.tv i daj znac.
    Ja zainstalowalem na swoim super kompie win 10, ale to jest przkurwa, pelno jakis badoor sockets, i malo mi nie wyjebalo calego kompa, bios i hard drive. Jak sie zainstaluje na czystej partycji, to nie mozna odinstalowac, chyba ze sformatujesz od now caly HD.
    O ile nie wyjebie ci Bios kompa. Tak ze przed istalowaniem tego gowna win10, konieczne jest zrobic backuo of BIOS i Master Boot Record of HD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •