Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86

Thread: rts na galaxy19

  1. #76
    sasa Guest

    Default

    ima li iko problema sa tonom na rts hvala

  2. #77
    pumparica Guest

    Default

    Vidim tek sada ovaj post .Nema problema sa RTS radi normalno,ali ponekad se zna desiti da ton se izgubi ali rijetko .Ako nije ton i slika ujednacena pa jedno brza drugo kasni treba ponovo skenirati kanale i sve ce biti ok

  3. #78
    sasa Guest

    Default

    bostel hajat satelit i zemaljski program je otvoren na g 19 pa ko voli neka izvoli dokle ko zna pozdrav svima

  4. #79
    chifut Guest

    Default

    .. and new 'klasiktv' on TP 11867V 22000. JE otvoren

  5. #80
    plavi111 Guest

    Default

    nasao sam bostel i 2 hayata ali ne mogu skenirati klasiktv molim vas hocete li mi rec jel ima taj kanal imam 2 recsivera viewsat platinum i extreme

  6. #81
    chifut Guest

    Default

    It's still UP .Old clasic movies.

  7. #82
    plavi111 Guest

    Default

    ja ga stvarno ne mogu skenirati vjerojatno moze samo na HD resiverima nisam siguran

  8. #83
    audi2005 Guest

    Default

    da ja sam morao da skeniram ponovo 97w sa NF HD (poslije godisnjeg odmora) i svi su mpeg-4 i otvoreni za sada .Pozdrav svima,

  9. #84
    sasa Guest

    Default

    ima li iko raspolozen za prodaju HD resiver po mogucnosti nov ili polovan ponude slati na [email protected] hvala

  10. #85
    audi2005 Guest

    Default

    Sasa najjeftiniji i sigurno najbolji HD FTA rrisiver je NFusion HD,Na e_bay-u je daleko najjeftiniji i sa njime ces moci da gledas sve mpeg-4 kanale(nase)A ako kupis ga sa 8QPSK module mozes da gledas sve dn sd i hd preko privatnog servera sa programom NOI.Tako da ces da ubijes dvije muhe sa jednim udarcom.Ja imam NF HD 3 godine i to je jedan od najboljih stb-s.Morace da bude ukljucen kompjuter ili loptop da bih radio ali ionako svima nama je kompjuter ukljucen 24/7.Ako ti treba pomoc javi se .To je samo moj advice a na tebi je da odlucis sta hoces ,pozdrav i sretno.

  11. #86
    chifut Guest

    Default

    Quote Originally Posted by audi2005 View Post
    da ja sam morao da skeniram ponovo 97w sa NF HD (poslije godisnjeg odmora) i svi su mpeg-4 i otvoreni za sada .Pozdrav svima,
    ..Only RTS is open now . No more jaba

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •