Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 86

Thread: rts na galaxy19

  1. #31
    mokezu Guest

    Default

    cao svima.vec sam scenirao nekoliko put cijeli 97w i samo TP 11867,ali nema pinkova i bostela/imam hrt sat,rts sat,nova world i rtl plus tamo,ali pinkova i bostela nema.audi2005,molim te mozes li malo pojasniti sta trebam da ucinim da ih nadjem./mokezu

  2. #32
    pumparica Guest

    Default

    nemoj se ni truditi radi pinka i onako je zakljucan a on nije na tom TP,

  3. #33
    sasa Guest

    Default

    samo djaba skeniras nema nista od pinka,bn,i ostali samo rts,htv,rtl plus i nova

  4. #34
    mokezu Guest

    Default

    hvala vam na odgovoru svima.samo ne razumijem onda sto govori audi2005 u svome komentaru/pozdrav/mokezu

  5. #35
    pumparica Guest

    Default

    On govori o anteni ako je okrenuta za pink ,a mislio je da ti je vec na 97W itd.

  6. #36
    gligoje Guest

    Post upustvo

    Pozdrav.Ja sam novi clan ovog foruma ,pa bih nekog od clanova zamolio da me uputi ,sta treba da uradim da bih gledao TV ,fta.Imam Infuzion solaris risiver ,vec dve godine .Od kako su ukinuli N2 i presli na N3 nisam vise mogao da gledam kanale .Zamolio bih vas da mi objasnite ili uputite sta treba da uradim da bi mogao ponovo da pratim programe i kanale koje sam imao pre DN,Bell.Zivim u Torontu ,tacnije Mississauga.Bio bih vam Puno zahvalan .Hvala unapred

  7. #37
    audi2005 Guest

    Default

    Zdravo Gligoje ,prvo moras da platis jednom od privatnih servera kojeg ti izaberes a ima ih puno.A potom moras da downlodiras tri file preko serial to usb cabla.Sve istrukcije imas na ovom forumu.Druga mogucnost je preko programa koji se zove NOI on je malo kompklikovaniji i mores da imas ukljucen PC svo vrijeme.Cjene,privatni serveri i webbsitovi se nemogu javno pisati na forumu ,moras da ides preko privatne poruke (ali moraces da imas minimalno 10 postova da bih to mogao)Za sada toliko dobro dosao i trebace malo zivaca ali nije to toliko tesko.

  8. #38
    gligoje Guest

    Default

    Hvala ti puno na pomoci audi 2005,.Ja sam nekada instalirao satelite ali sada je sve novo .Znaci moguce je pratiti jos uvek programe ..Izvini moram da te pitam jedno pitanje.Gde treba da odem da bih nasao NOI ,nema veze sto mora da mi bude ukljucen komputer ,meni je sve ukljuceno kuci ,i sporet i frizider ,cve radi non stop ,nema veze sve ce to narod platiti-pozlatiti hahahaha.Hvala ti puno

  9. #39
    audi2005 Guest

    Default

    NOI ver 1.31.a i bin ti treba 154.2 for NOI na Nfusion commen files .Nezaboravi da ides na extract file kada zavrsis .Moras da imas privet server informacije koje ces da uneses u noi .Kada budes imao 10 postova pm mene a jha cun ti dati informacije i websajtove za privatni server Pozdrav
    Quote Originally Posted by gligoje View Post
    Hvala ti puno na pomoci audi 2005,.Ja sam nekada instalirao satelite ali sada je sve novo .Znaci moguce je pratiti jos uvek programe ..Izvini moram da te pitam jedno pitanje.Gde treba da odem da bih nasao NOI ,nema veze sto mora da mi bude ukljucen komputer ,meni je sve ukljuceno kuci ,i sporet i frizider ,cve radi non stop ,nema veze sve ce to narod platiti-pozlatiti hahahaha.Hvala ti puno

  10. #40
    gligoje Guest

    Default

    hvala ti puno na pomoci ja cu ti se javiti dok ja udjem u semu ,sa ovim.Jos jednom hvala .

  11. #41
    audi2005 Guest

    Default

    nije lako treba vremena i zivaca prijatelju moj ali isplati se, nije skup sport

  12. #42
    minno1963 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by audi2005 View Post
    nije lako treba vremena i zivaca prijatelju moj ali isplati se, nije skup sport
    Audi to sto si objasnio covjeku pa i nije jevtin sport.Daj mu objasni da covjek gleda sve te kanale ali jevtinije (znas ti to???a ako pak neznas nemoj da se covjek zalece kad ima i drugi jevtiniji nacin) Pozdrav....

  13. #43
    gligoje Guest

    Default

    zeleo bih da se zahvalim i minno1963 a isto tako i audi2005,na pomoci.To iskreno kazem ,ja sam 51 god.star,tako da kazem iskreno.Sada momentalno me interesuje da ubacim ponovo bin u moj infusion ,kako mi je audi 2005 savetovao ,.Daunlodovao sam noi ,ali koliko vidim to je za privatni server ,sada imam bin ,u stvari moram da ubacim na faktori file,ako je ispravno.A sto se tice sporta ,pa ja sam samo za muziku,a tv mi treba zato sto sam sit rogersa placam $108 a imam 300 canala ,od tih 30 jedan isti se pojavi 3-4 puta ,to su lopovi.Jedno pitanje da li treba da ubacim i chalal editor i koji.?Jos jednom hvala na pomoci.

  14. #44
    audi2005 Guest

    Default

    minno hvala na ukljucivanju i ja bih volio da imam taj jeftiniji daj pomozi nam obadvojici (a dali ti znas cjenu ovoga???)
    Quote Originally Posted by minno1963 View Post
    Audi to sto si objasnio covjeku pa i nije jevtin sport.Daj mu objasni da covjek gleda sve te kanale ali jevtinije (znas ti to???a ako pak neznas nemoj da se covjek zalece kad ima i drugi jevtiniji nacin) Pozdrav....

  15. #45
    audi2005 Guest

    Default

    on ima nfsolaris koji nema public sertver a ako hoce public server onda mora da kupi drugi stb nemogu da stavljam cjene jer je to protiv ws rules a ako hoce private server a vec ima stb onda je to 4 puta manje .A to znaci da je pretplacena za sledece cetiri godine a ako ti imas neku drugu soluciju pomozi nam ja sam u ovom vec 8 godina i neznam za nista bolje jedino ako ti nisi hack n3 puno pozdrava tebi i svim mojim JUGOVICIMA
    Quote Originally Posted by minno1963 View Post
    Audi to sto si objasnio covjeku pa i nije jevtin sport.Daj mu objasni da covjek gleda sve te kanale ali jevtinije (znas ti to???a ako pak neznas nemoj da se covjek zalece kad ima i drugi jevtiniji nacin) Pozdrav....

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •